historie školní sbor šachu štěpán volejbal zábava

Třídní: Pánková Jarmila

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz

Pondělí - po16 hod., dále dle tel. dohody

Tělocvik v únoru, březnu a dubnu

Už nechodíme na plavání, a tak nám přibyla druhá hodina tělocviku. Cvičíme na kruzích, trénujeme přihrávky, protahujeme a posilujeme ztuhlá záda, hrajeme vybíjenou na týmy.

8. března 2024

Tělocvik v listopadu, prosinci a lednu

Každý pátek chodíme plavat.

Hrajeme florbal.

V lednu jsme byli lyžovat v Rokytnici nad Jizerou. Všichni udělali velké pokroky.

14. ledna 2024

2. třída Tělocvik v září a v říjnu

Opět chodíme každý pátek na plavání. Ve středu máme na tělocvik paní učitelku Vílovou. Dělá s námi spoustu zajímavých sportovních aktivit.

Tady jsme cvičili s padákem.

A tady si vysvětlili základy házené.

I v říjnu bylo teplé počasí, tak nebylo nic lepšího než cvičit venku na hřišti.

11. října 2023

Tělocvik v květnu a červnu

Stále chodíme každý pátek na plavání a hodně se zlepšujeme.

Sportovní aktivity na Dni dětí:

Na škole v přírodě jsme sportovali v lese i v ZOO a moc jsme si užili obří trampolínu.

11. června 2023

Tělocvik v březnu a dubnu

V březnu byl dlouho očekávaný lyžařský kurz. Děti dělaly velké pokroky, jezdily na vleku a z kopce dělaly pizzu a později zase špagety pod vedením skvělých instruktorů.

Každé úterý cvičíme s panem učitelem Rédrem a v pátek pokračujeme v lekcích plavání v AXE.

21. března 2023

Tělocvik v prosinci, v lednu a v únoru

Začali jsme chodit na plavání do Axy.

Měli jsme sportovní bojovku po stopách Tří králů.

Zkusili jsme si, jak se hraje florbal.

Cvičíme i ve třídě.

28. února 2023

Tělocvik v říjnu a listopadu

V listopadu jsme zkusili šplhat na tyči, houpali se na kruzích, používali medicimbaly, soutěžilií se sv. Martinem...

Cvičíme v tělocvičně a moc nám to jde. Soutěžíme, lezeme, skáčeme, šplháme a hrajeme hry s míčem.

14. listopadu 2022

Tělocvik v září

Za hezkého počasí cvičíme na venkovním hřišti. Už jsme vyzkoušeli rozcvičku a hry s míčem.

10. září 2022

Pomůcky na tělocvik

Ve škole děti dostanou modrý látkový sáček na cvičební úbor. Společně si ho podepíšeme. Do něj budou od středy 7. 9. potřebovat oblečení na tělocvik (tričko, kraťasy, leginy...) a sportovní boty, které jsou vhodné do tělocvičny (ne s černou podrážkou) a děti si je dokáží samy obout.

Středeční hodinu TV povede pan učitel André Rédr, v pátek budou děti cvičit s paní učitelkou Jájou a ve druhém pololetí chodit na plavání.

26. srpna 2022