historie šachu štěpán zábava školní sbor volejbal

Oddělení 3B

Vychovatel(ka): Vávrová Martina
Martina.Vavrova@zs-stepanska.cz
žáci: 3.B
prostor: 1. patro budovy ZŠ - třída III. B

Zrušený výlet na Říp

Bohužel, teď jsem se dozvěděla z důvodu nouzového stavu, že musí být náš výlet na Říp zrušen. Výlet se uskuteční, až situace dovolí.

Mrzí mě to a přeji všem hodně zdraví,

Milí rodiče,

Ve středu 7.10. pojedeme s družinou a paralelní třídou 3.A na výlet (snad nám to tentokrát nic nepřekazí) na horu Říp s průvodkyni, která si pro děti připraví různé aktivity, pracovní listy a zajímavé povídání.

Odjezd od školy naším vlastním busem je cca ve 12h, návrat kolem 17h. Přesnější čas návratu upřesním.

Celý výlet je pro děti zdarma. Budu ráda, když ti, co můžou pojedou a společně si to parádně užijeme :)

Stačí s sebou jen batůžek se svačinou, pitím, případně nějaké drobné, kdyby byl otevřený bufet.. :)

Budu se těšit,

5. října 2020

Zkrácený provoz čtvrtek 1.11. + pátek 2.11.

Važení rodiče,

Vzhledem k volbám do Senátu, které se budou konat na naší škole a situaci ohledně Covidu, moc bychom Vás chtěli požádat, jestli by bylo možné si děti ve čtvrtek vyzvednout do 17h, kdy bude družina na tuto dobu zkrácená a v pátek, pokud by Vám to nedělalo velké potíže, po obědě, t.j. kolem 12h, případně nejpozději do 15h.

Za případně vzniklé komplikace se předem omlouváme a děkujeme za pochopení,

29. září 2020

Tvořivá dílnička na téma HALLOWEEN

Ve středu 30.9. od 13:30 do 15:30 hodin proběhne v naší družinové třídě tvořivá dílnička.

Vyrobíme si hezkou podzimní dekoraci pro zlepšení nálady.

Prosím rodiče, aby ve výše uvedeném čase nezvonili na školní družinu.

Vycházky mimo budovu školy jsou z důvodu současných opatření až do odvolání zrušeny.

Děkuji za pochopení,

25. září 2020

Rozpis obědů - *POZOR STŘEDA ZMĚNA!!!*

Važení rodiče,

vzhledem k opatřením, která na škole máme, zde je rozpis obědů pro naší třídu. V případě, že si dítě budete chtít vyzvednout po obědě, řiďte se prosím rozpisem.

PONDĚLÍ  -  13h
ÚTERÝ      -  13h
STŘEDA    -  12.45h
ČTVRTEK  -  11.50h
PÁTEK      -  11.50h

Děkujeme za pochopení,

Martina Vávrová

Keramika začíná v týdnu od 14.9.

Pro ŠD 3B je termín úterý 13:30 - 14:30.

Zvýšení platby za ŠD

Vážení rodiče, prosím nepřehlédněte zvýšení měsíční platby za školní družinu na 280,- Kč.

Děkuji za spolupráci.

1. září 2020

Opět hezky spolu...

1. září 2020