Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie zábava volejbal školní sbor šachu štěpán
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci školy

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2023/2024

Termín konzultace si domluvte e-mailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.

Veronika Bernardová
sbor, školní klub, třídní učitel

Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 16:00 - 17:00
Helena Bernardová
anglický jazyk, školní klub

Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13:00-14:00 Út 10:50-11:30
Lenka Bourová
třídní učitel, zástupkyně ředitelky školy

Lenka.Bourova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13: 00 -14:00 , St 13:00 - 14:00
Lenka Bourová
třídní učitel, zástupkyně ředitelky školy

Lenka.Bourova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13: 00 -14:00 , St 13:00 - 14:00
Radek Chalupský
třídní učitel

Radek.Chalupsky@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 16:00 -17:30 , Po, St před začátkem vyučování dle dohody
Olena Cherevko
třídní učitel

Olena.Cherevko@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13:00-14:00, Pá 13:00-14:00
Taťána Dunajská
školní družina, školní klub

Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz
773 594 859
Veronika Francová
školní psycholog

psycholog@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 15.00 - 17.00 (rodiče)
Dagmar Hájková
třídní učitel

Dagmar.Hajkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 7:15 - 8:00, Út 13:45 - 14:30
Zuzana Hájková
třídní učitel

Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 14:00 -15:00, St 15:30 -16:30
Martin Herout
asistent pedagoga, školní družina

Martin.Herout@zs-stepanska.cz
725513148
Konzultační hodiny:
po - pá dle domluvy
Markéta Hrbáčková
třídní učitel

Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 13:00 - 13:45, Pá 10:50 - 11:35
Přemysl Hrbek
španělský jazyk, třídní učitel

Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz
732407375
Konzultační hodiny:
Po14:00-15:00, Čt 14:00-15:00 (dále dle domluvy)
Eva Jarošová
školní družina, třídní učitel

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz
735751762
Konzultační hodiny:
Po 15:00 -16:00 , Pá 15:00 - 16:00
Olga Jasanovská
anglický jazyk

Olga.Jasanovska@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 9:00 - 9:55, Po 13:00-14:00
Petr Jurič
anglický jazyk, španělský jazyk

Petr.Juric@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 12:40 -13:20, St 12:40-13:20
Natálie Kaňáková
koordinátor(ka) IT, matematika

Natalie.Kanakova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 9:55 -10:40, Pá 9:55-10:40
Michaela Kocourková
metodik primární prevence, třídní učitel

Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 15:00 - 16:00, Po 8:50 - 9:35
Radka Křížová
fyzika

Radka.Krizova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 13:30 - 14:30, Čt 10:50 - 11:50
Kateřina Kryllová
anglický jazyk, třídní učitel

Katerina.Kryllova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 7:15 - 7:50, St 13:30-15:00
Anna Josefína Nováková
španělský jazyk

Anna.Novakova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 12:40 -13:35, Pá 8:50 - 9:35
Jana Páčová
ředitelka školy

reditelka@zs-stepanska.cz
734 573 282
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jarmila Pánková
sbor, školní klub, třídní učitel

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Pondělí - po16 hod., dále dle tel. dohody
Tereza Rosenbaumová
zástupkyně ředitelky školy

zastupkyne@zs-stepanska.cz
734 312 962
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jakub Šebesta
školní družina, třídní učitel

Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz
777882899
Konzultační hodiny:
Po 14:00 - 15:00, Út 14:00 - 15:00
Kateřina Smetanová
třídní učitel, výchovná poradkyně

Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 15:00 - 16:00, Út 9:00 -10:00
Pavla Šrámková
školní klub, třídní učitel

Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 14:30 - 15:30, Čt 8:50 - 9:35
Ester Stöcklová
dvojjazyčný asistent, speciální pedagog

Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 15:15 -16:15, dále dle domluvy
Táňa Toužínová
německý jazyk

Tana.Touzinova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 8:50 - 9:30, St 12:40 - 13:25
Jitka Trojáková
anglický jazyk

Jitka.Trojakova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 8:50 - 9:30, Pá 11:00-12:00
Jiří Verner
třídní učitel

Jiri.Verner@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 8:50 -9:35, Čt 14:00-15:00
Radka Vílová
tělesná výchova

Radka.Vilova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 12:40 -13:25, Pá 8:50 - 9:35
Tereza Žemlová
třídní učitel

Tereza.Zemlova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 7:15 - 7:45, Čt 15:00 - 16:00
Kamila Zethnerová
matematika, třídní učitel

Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 11:45 -12:30, Čt 7:00 - 7:45

Provozní zaměstnanci

Blanka Boušková
kuchařka(ka)

Jakub Buček
vedoucí školní jídelny

jidelna1@volny.cz
606520731
Lenka Dyková
kuchařka(ka)

Miroslava Gürtlerová
kuchařka(ka)

Lenka Hudková
kuchařka(ka)

Dana Jindrlová
hospodářka školní jídelny

Renáta Kabelová
kuchařka(ka)

Věra Navrátilová
kuchařka(ka)

Karel Palivec
vedoucí kuchař(ka)

Jana Řezníčková
hospodář(ka) školy

Filip Šebesta
správce sítě

Vladimíra Šebestová
ekonom(ka) školy

Iryna Sukmanová
kuchařka(ka)

Pavel Toms
školník