Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie zábava školní sbor volejbal šachu štěpán
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci ŠK

Helena Bernardová
anglický jazyk, školní klub

Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13:00-14:00 Út 10:50-11:30
Veronika Bernardová
sbor, školní klub, třídní učitel

Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 16:00 - 17:00
Taťána Dunajská
školní družina, školní klub

Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz
773 594 859
Jarmila Pánková
sbor, školní klub, třídní učitel

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Pondělí - po16 hod., dále dle tel. dohody
Marie Rivolová
keramika, školní klub

Marie.Rivolova@zs-stepanska.cz
Pavla Šrámková
školní klub, třídní učitel

Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 14:30 - 15:30, Čt 8:50 - 9:35