Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie zábava školní sbor šachu štěpán volejbal
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci ŠD

Taťána Dunajská
školní družina

Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz
773 594 859
Martin Herout
asistent pedagoga, školní družina

Martin.Herout@zs-stepanska.cz
725513148
Eva Jarošová
dvojjazyčný asistent, školní asistent, školní družina

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz
735751762
Petra Kopcová
asistent pedagoga, vedoucí školní družiny

Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz
777 626 268
Jakub Šebesta
školní družina, třídní učitel

Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz
777882899
Konzultační hodiny:
Po 7:30-7:55 Út 9:35-9:55
Martina Vávrová
školní družina

Martina.Vavrova@zs-stepanska.cz
608 518 142