Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie zábava školní sbor volejbal šachu štěpán
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci ŠD

Taťána Dunajská
školní družina, školní klub

Tatana.Dunajska@zs-stepanska.cz
773 594 859
Martin Herout
asistent pedagoga, školní družina

Martin.Herout@zs-stepanska.cz
725513148
Konzultační hodiny:
po - pá dle domluvy
Liudmyla Ivashchenko
školní družina

Liudmyla.Ivashchenko@zs-stepanska.cz
Eva Jarošová
školní družina, třídní učitel

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz
735751762
Konzultační hodiny:
Po 15:00 -16:00 , Pá 15:00 - 16:00
Petra Kopcová
asistent pedagoga, vedoucí školní družiny

Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz
777 626 268
Julie Polková
školní družina

Julie.Polkova@zs-stepanska.cz
605473836
Jakub Šebesta
školní družina, třídní učitel

Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz
777882899
Konzultační hodiny:
Po 14:00 - 15:00, Út 14:00 - 15:00
Martina Vávrová
školní družina

Martina.Vavrova@zs-stepanska.cz
608 518 142