historie volejbal šachu štěpán školní sbor zábava

Třída - 2.B

Třídní: Bernardová Veronika

Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz

Po 16:00 - 17:00

Angličtina v listopadu a prosinci, odkaz k procvičování

Vážení rodiče,

v letošním školním roce pro výuku angličtiny používáme učebnice Let's Explore 2 z nakladatelství Oxford University Press. S osvojováním základních anglických slov, slovních spojení, písniček a rytmických říkanek nám i nadále pomáhají naši známí kamarádi Toby, Ella, Max, pejsek Lucky a jejich kouzelná tužka. I letos společně zažijeme spoustu dobrodružství!

V níže uvedeném odkazu naleznete výukové materiály k naší angličtině - videa (komiksové příběhy z učebnice), písničky, tvoření, hry a slovíčka (se zvukem a správnou výslovností).

Procvičování k učebnici Let's Explore 2 zde

Na společné objevování anglického jazyka s vašimi dětmi se těší vaše paní učitelky.

V listopadu jsme začali novou kapitolu Let's go, učíme se dopravní prostředky a přidáváme k nim různá přídavná jména (big, small, long, short, old, new).

28. listopadu 2023

Online podpora výuky

zde najdete výukové materiály k naší angličtině - videa, písničky, tvoření, hry a slovíčka (se zvukem a správnou výslovností).

26. září 2022

Angličtina v tomto roce

Děti budou rozděleny na dvě skupiny, jednu bude mít třídní učitelka, druhou pí. uč. Jitka Trojáková.

Budeme používat učebnice Let' s Explore. Čekají nás hry, písničky, básničky, konverzace, poslech, dramatizace, setkáme se s maňáskem - pejskem jménem Lucky (čti Laky).

1. skupina - pí. uč Trojáková

ČADY