historie šachu štěpán školní sbor zábava volejbal

Třídní: Jarošová Eva

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz

Po 15:00 -16:00 , Pá 15:00 - 16:00

Odkaz k procvičování AJ

Vážení rodiče,

v letošním školním roce pro výuku angličtiny používáme učebnice Explore Together 1 z nakladatelství Oxford University Press. S osvojováním nových anglických slov, slovních spojení, písniček a rytmických říkanek nám i nadále pomáhají naši známí kamarádi Toby, Ella, Max, pejsek Lucky a jejich kouzelná tužka. I letos společně zažijeme spoustu dobrodružství!

V níže uvedeném odkazu naleznete výukové materiály k naší angličtině - videa (komiksové příběhy z učebnice), písničky, tvoření, hry a slovíčka (se zvukem a správnou výslovností).

Procvičování k učebnici Explore Together 1 ZDE

Na společné objevování anglického jazyka s vašimi dětmi se těší vaše paní učitelky angličtiny.

8. listopadu 2023