historie volejbal školní sbor zábava šachu štěpán

Kapela VONO

Kapela Vono hraje na naší škole již od roku 2016. Tvoří ji žákyně 9. a 7. třídy. Za dobu své existence vystoupila na mnoha akcích, pravidelně se účastní různých celorepublikových soutěží (Dětská Porta, Folkytonk), kde se již několikrát umístila mezi 3 nejlepšími ve své kategorii. Pod vedením Jarmily Pánkové a Tomáše Knoblocha nacvičuje tradiční vystoupení v kostele a na školní akademii, také vystupuje jako host v různých pražských klubech. V roce 2021 čtyři členky kapely ukončily 9. třídu a naši školu opustily. Děkujeme Báro, Lenko, Eliško a Kájo.

Doufáme, že kapela bude od září zase pokračovat v činnosti.

27. 8. 2021 byla o kapele VONO natočena reportáž do pořadu Wifina, který vysílá ČT Déčko.

Folkytonk 2020

Novoměstský džbánek 2019