historie zábava volejbal školní sbor šachu štěpán

Oddělení 1

Vychovatel(ka): Mišurcová Anna
Anna.Misurcova@zs-stepanska.cz
žáci: 1.
prostor: 3. patro budovy ZŠ

Keramika začíná v týdnu od 14.9.

Pro 1. tř. je termín keramiky v úterý a čtvrtek (kdo nemá Aj, odchází s p. vychovatelkou na oběd a poté na keramiku). Paní učitelka Rivolová vyzvedává děti v budově školy u vychovatelky, převede je do dílny Na Rybníčku 8 (asi 50 m) a po keramice zase zpět do školy. Rodiče si také mohou děti vyzvednout ve 13 hod.v úterý a 14 hod. ve čtvrtek hned u dílny.

Aktuální změna: v souvislosti s rozpisem doby obědů pro jednotlivé třídy ve školní jídelně začne ve čtvrtek keramika až ve 13:00 a skončí tedy ve 14:00. Úterní keramika beze změny - tj. 12:00 - 13.00.

Keramická dílna proti rotundě čeká na své malé i velké keramiky.